İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY

Ultra Technical Ses Işık Görüntü Sistemleri

İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY
BİR ARADA, BURADA...
HEPSİ ULTRA!

Arkamızda 20 yıldan daha fazlasını bıraktık... 
Binlerce konser, bayi toplantısı, açılış, kongre, miting... 
On binlerce mutlu insan, yüzlerce memnun müşteri...  
Hafızalarda iz bırakan sayısız etkinlik...

Sahne, ses, ışık, truss sistemleri ve görüntü üretimi alanlarındaki geçmişimiz, 105 kişilik deneyimli uzman ekibimiz, her türlü organizasyonda kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet sunma anlayışımızla hatırlanmaya değer işler üretmeye devam ediyoruz.

Müşterilerimize verdiğimiz hizmeti bir bütün olarak gördüğümüz için kendimizi organizasyon alanıyla sınırlamıyoruz. Ürününüzü, markanızı veya kurumunuzu tanıtan, imajınızı destekleyen organizasyon etkinliklerimizin yanı sıra fikirden uygulamaya kadar pazarlama ve iletişimin tüm alanlarında birbirini tamamlayan çalışmalar yürütüyoruz. 

Herkesin ihtiyacına ve isteklerine göre ayrı tasarladığımız çözümler, müşterilerimize verdiğimiz değer, işimize gösterdiğimiz özen, farklı alanlardaki uzmanlığımız ve uyumlu takım çalışması ile sizin için fark yaratmaya devam ediyoruz.

İşte bu nedenle yaptığımız işler ses getiriyor, fark ettiriyor, konuşturuyor.


Ultra Technical... Fikir, Tasarım, Işık, Ses ve Görüntü Dünyasının  ULTRA GÜCÜ!
Ultra Technical... Fikirden uygulamaya, iletişimin ULTRA GÜCÜ!

ULTRA KEYİFLİ
ORGANİZASYONLAR - ETKİNLİKLER

Dostlar arasındaki küçük ama özel bir kutlamadan yüzlerce kişilik resmi törenlere, uluslararası festivallerden ses getiren konserlere kadar, siz nerede isterseniz orada, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre planlanan organizasyonlar düzenliyor; fark yaratan “size özel” etkinlikler tasarlayarak hafızalarda yer eden işlere imza atıyoruz.

Konsept yaratma, planlama, projelendirme, bütçelendirme, operasyon gibi konularda ve tüm aşamalarda kusursuz hizmet vererek organizasyonlarınıza ultra keyif, eğlence, zarafet ve ayrıcalık katıyoruz.

 

Festivaller - Konserler - Bahar Şenlikleri

Birlikte 
çok eğleniyoruz!

Yüzlerce, hatta binlerce insanı sanat, kültür, müzik ve eğlenceyle buluşturmak, hayatlarına dokunmak, işimizin en zevkli taraflarından biri... Ancak büyük bir kalabalığı sorunsuz bir şekilde ağırlayarak mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağlamak için ciddi bir planlama gerekiyor. Biz de bu nedenle doğru sanatçıyı ya da müzik grubunu bulmak, onların ihtiyaçlarına en uygun ekipmanları sağlamak, sahne dekorasyonu yapmak, yiyecek ve içecek stantları oluşturmak, ses ve ışıklandırma sistemini ayarlamak gibi birçok faktörü mükemmel bir şekilde bir araya getiriyor, herkesin keyif alabildiği etkinlikler için tüm detaylarla ilgileniyoruz.  

 

Kongreler - Konferanslar - Seminerler

Önemli bir toplantıya
bekleniyorsunuz!

Başarılı bir kongre gerçekleştirmek için öncelikle organizasyonun hedefini tanımlıyor ve bu doğrultuda çok iyi bir planlama yapıyoruz. Planlamada olduğu kadar uygulama aşamasında da en küçük detaya bile önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını bir bütün olarak görüyor ve kongre tarihini belirlemeden duyurulara, konaklamadan dağıtılacak baskılı malzemelere kadar, her aşamada en iyi hizmeti sunuyoruz.
 

 

Resmi ve Diplomatik Etkinlikler - Açılışlar - Ödül Törenleri - Düğün, Gala, Özel Davetler

Unutulmaz anlara
davetlisiniz!

Fark yaratan fikirler, akıllı planlama, verimli bütçe kullanımı ve kusursuz koordinasyon sunarak önemli anlarınızı unutulmaz kılıyoruz. 
İster kurumsal ya da resmi okazyonlar ister hayatınızın en önemli günü olsun, doğru mekân seçiminden ses ve ışık sistemlerine, masa örtülerinden menülere kadar, en küçük detayı incelikle planlıyor ve özenle uyguluyoruz.

 

ULTRA RENKLİ
TASARIM, MATBAA VE 
PRODÜKSİYON HİZMETLERİ 

Hedef kitlenize ulaşırken kullandığınız materyalin kalitesinin, sizin ürününüzün, markanızın ya da kurumunuzun kalitesini yansıtması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle tasarımdan baskıya, animasyondan özel efektlere kadar, ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri bir arada sunarak mükemmel görüntü kalitesi için çalışıyoruz. Tasarım trendlerini ve teknolojik yenilikleri yakından takip ediyor, kendi deneyimimiz ve yaratıcılığımız ile harmanlayarak en iyi şekilde uyguluyoruz.

 

Grafik Tasarım - Matbaa

Baskı altında 
çok iyi çalışıyoruz!

Küçük bir kartvizitten araç üstü uygulamaya, broşürden açık havaya kadar, kurumsal kimliğinizi, markanızı ya da ürünlerinizi gerçek renkleriyle hayata geçiriyor, farkedilmenizi sağlıyoruz. Yaratıcı olduğu kadar marka kimliğinize uygun tasarımlar, ileri baskı teknikleri, hızlı teslimat, kaliteli ve yenilikçi çözümlerle her yerde görünür olmanız için çalışıyoruz.
 

 

Prodüksiyon - Görüntü Üretimi - Animasyon - Çizgi Film - VFX - CGI - Greenbox

İşinize boyut katıyoruz!

Reklam ve tanıtım filmi, hava çekimleri, 2D ve 3D animasyonlar, özel efekt uygulamaları, karakter tasarımı, seslendirme, jingle, sosyal medya videoları, ürün - tarif videoları, kamu spotu... Prodüksiyona dair ihtiyacınız ne olursa olsun, alanında tecrübeli yönetmenler, görüntü yönetmenleri, senaristler ve teknik ekibimizle hepsine yanıt veriyoruz. Gelenekselden yeni nesil medya prodüksiyonlarında kadar, hızlı ve etkin çözümler geliştiriyoruz.
Örneğin, sosyal platformlarda kolayca görülebilir olmasından dolayı hedef kitlenize daha hızlı ulaşmanızı sağlayan sosyal medya videolarıyla markanızın yeniliklerini, kampanyalarını, indirimlerini rahatça duyurmanıza ve mesajlarınızı yaymanıza destek oluyoruz. 
 

 

ULTRA DOLU
İÇERİK ÜRETİMİ

Youtube'dan Instagram'a, Twitter'dan Facebook'a, geleneksel TV kanallarından dijital platformlara kadar, alanında deneyimli ekibimizle özgün ve yaratıcı içerikler ortaya koyuyoruz. Hedef kitlenizin dikkatini çekecek SEO uyumlu metinler kurguluyoruz. Web siteniz, bloğunuz ya da sosyal medya hesaplarınız için imaj filmlerinden ürün tanıtımlarına, geniş bir yelpazede video içerikleri üretiyoruz.

 

Sosyal Medya - Kreatif İçerik Üretimi - TV Dünyası İçerik Üretimi

Size anlatmak istediğimiz
pek çok hikâyemiz var!

Marka kimliğinize ve hedeflerine uygun sosyal medya, blog ve web içerikleri üreterek markanızı daha geniş kitlelere duyurmanızı sağlıyoruz. Hepsi alanında uzman olan yaratıcı ekibimizle sosyal medyada etkileşiminizi artıracak, sizi Facebook, Twitter ve Instagram gibi mecralarda daha görünür kılacak içerik stratejileri oluşturuyor; bu içerikleri SEO uyumlu olarak hazırlıyoruz.
 

 

ULTRA DOLU
EKİPMAN VE DONANIM

Organizasyonlarımızda fark yaratmak amacıyla hızla gelişen teknolojiyi hizmet verdiğimiz tüm alanlarda en etkin biçimde kullanıyoruz. Kaliteli ekipmanlarımız  ve profesyonel ekibimizle her şeyi etkinliğinize uygun olarak tasarlıyor, kusursuz uygulamalara imza atıyoruz. 
 

 

Çadır Sistemleri

Bir çatı altında 
buluşuyoruz!

Kurulumu kolay, çevresel koşullara dayanıklı, hızlı ve pratik çadır sistemlerimizle fuar, konferans, konser, düğün, parti ve spor etkinliklerinize hem şık bir hava katabilir hem de projelerinizi uygun maliyetle çok kısa sürelerde hayata geçirebilirsiniz. Etkinlik çadırlarınızı, farklı konsept ve projelere uygun olarak istediğiniz şekil ve boyutlarda tasarlayabilir, arzu ettiğiniz ekstra özelliklerle donatabiliriz. Dilerseniz hazır seçeneklerden de yararlanabilirsiniz. 
 

 

Ses, Işık, Sahne, Truss Malzemeleri

Sizi çok net duyuruyoruz!

Fuar, kongre, konser, lansman, açılış gibi çeşitli organizasyonlarda modern ekipmanlarımız ve deneyimli ekibimizle ister iç ister dış mekânda bütün etkinlikleriniz için profesyonel çözümler sunuyor, bulunduğunuz her alana canlılık katıyoruz. Ses, sahne, ışık, truss ve görüntü sistemlerimiz ile ihtiyacınız olan her türlü teknik altyapıyı sunuyor, ses sistemi ve sahne kiralama taleplerinizi en uygun şekilde yerine getiriyoruz.